Zabudowa balkonu, ogród zimowy, oranżeria RybnoAluminiowe zabudowy Rybno

Zastanawiasz się nad zabudową balkonu? Chcesz zlecić tę usługę profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem? Sprawdź jaki będzie koszt wykonania takiej usługi w swojej miejscowości: Rybno, woj. mazowieckie.

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu: zabudowy bezramowej, zabudowy ramowej, zabudowy tarasów, zadaszeń, aluminiowych balustrad, zabudowy ścian balkonu, sprzedaży hurtowej szkła budowlanego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasze usługi świadczymy m.in. w Rybno, woj. mazowieckie.

Odpowiednio wybrane produkty do wykonania aluminiowej zabudowy balkonu lub tarasu to gwarancja sprawnego funkcjonowania. Na nasze usługi w. miejscowości Rybno woj. mazowieckie udzielamy 15-letniej gwarancji.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń. Przygotujemy ci bezpłatną wycenę na Twoją usługę, doradzimy jakie rozwiązania wybrać oraz kiedy możemy przyjechać na montaż.

Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 503 503 337
W naszej ofercie znajdziesz:


Zabudowę bezramową

To nowoczesny system zabudowy balkonów, składający się z przesuwno-składanych szklanych tafli.

Zastosowane w tym typie zabudowy szkło hartowane ESG o grubości 6, 8 lub 10 mm zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Zabudowa tego typy doskonale chroni balkon przed chłodem oraz wiatrem. Zabudowa balkonu podnosi bezpieczeństwo kiedy balkon jest użytkowany przede wszystkim przez małe dzieci. Zabudowa bezramowa może być wykonana w wariantach: -od sufitu do podłogi -od sufitu do balustrady


Zabudowę ramową

Zabudowa ramowa składa się z przesuwnych szklanych okien w aluminiowych ramach. Zastosowane w tym systemie szkło o grubości 4mm (lub 6 mm – szkło hartowane) zapewnia bezpieczeństwo podczas korzystania z przestrzeni balkonowej. Stosujemy szkła: mleczne, weneckie, przyciemnione. Okienka zabudowy mogą być w tym systemie zsuwane na dwa boki lub na jeden-możliwość zastosowania od 1 do 4 torów jezdnych.

Zabudowę ramową wykonujemy w wariantach:

  • -od sufitu do balustrady
  • -od sufitu do podłogi

Najczęściej stosowany system to zabudowa od sufitu do balustrady przy czym wypełnienie balustrady dobierane jest do indywidualnych potrzeb. Proponujemy zabudowę balustrady:
  • -panelami pvc w różnych wariantach kolorystycznych
  • -poliwęglanem komorowym w kolorach: mleczny, dymiony, przezroczysty

Zabudowy tarasów

Zabudowa tarasu pozwala tworzyć tzw. zimowe ogrody. Dzięki takiej zabudowie nasi klienci mogą cieszyć się z użytkowania tarasu przez cały rok, niezależnie od panującej na zewnątrz pogody. Oferowana przez nas konstrukcja aluminiowo-szklana jest bezpieczna oraz trwała. Kolorystyka zabudowy jest dobierana indywidualnie z klientem, uwzględniając wygląd zewnętrzny budynku.


Zadaszenia

Zadaszenia spełniają funkcję ochronną − zabezpieczają przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi: balkony, tarasy oraz wejścia. Szeroka gama kolorów RAL oraz kształtów pozwala na nieograniczone możliwości dostosowania zadaszenia do indywidualnych potrzeb. Zadaszenia wykonywane są z aluminium, które jest niezwykle trwałe i w stosunku do innych rozwiązań, nie wymaga konserwacji. W zależności od rodzaju dachu możliwe są pochylenia od 5 do 35 stopni. Zadaszenia wykonane profesjonalnie przy użyciu najwyższej jakości materiałów i ich dokładnej obróbce, stają się ozdobą budynku.


Aluminiowe balustrady

Użyte aluminium zapewnia niezwykle lekki, bezpieczne oraz przede wszystkim bardzo trwałe wykończenie tarasów i balkonów. Aluminiowe balustrady to doskonały system sprawdzający się przy wymianie balustrad w starym budownictwie jaki i w nowoczesnych budynkach domów jedno i wielorodzinnych oraz w budynkach użyteczności publicznej.


Zabudowa ścian balkonu panelem
Oferujemy zabudowę ścian balkonu panelem PVC w dowolnej kolorystyce. Jest to doskonałe i estetyczne rozwiązanie pozwalające cieszyć się balkonem przez cały rok. Posiadamy wiele realizacje w miejscowości Rybno. Zadzwoń do nas i zapytaj o naszą realizację najbliżej Ciebie!

Opinie Klientów:

Polecam współpracę. Zabudowa wykonana profesjonalnie, szybko i schludnie.

Hellen Keller
Bartek
Ełk

Bardzo szybko udało nam się znaleźć wspólny język dotyczący wykonania zabudowy. Wszystko zrobione prawidłowo.

Hellen Keller
Agnieszka
Białystok

Firma działała sprawnie i montaż odbył się bez najmniejszych problemów. Polecam współpracę.

Hellen Keller
Małgorzata
Suwałki